Penzion Kovářská U Pohody
Penzion U Pohody ubytování Kovářská Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion U Pohody / Kovářská

Penzion U Pohody se nachází v centru horského městečka Kovářská (850 m n.m.). Do obce se dostanete autobusem z Karlových varů (přestupní zastávka Boží Dar) nebo můžete přijet autem ze směru od Karlových Varů, Chomutova, Kadaně a Vejprt.

Krušné hory Kovářská ubytování
Zrekonstruovaný penzion U Pohody disponuje kapacitou 50 lůžek a nabízí ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích. Sociální zařízení je společné pro dva pokoje, ale i samostatně na pokoji. Ubytování v patře. Na pokojích wifi připojení zdarma. K zapůjčení dětská postýlka.

Penzion U Pohody Kovářská restaurace
Restaurace kuřácká a nekuřácká. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Možnost doobjednat polopenzi nebo plnou penzi. V letních měsících příjemné posezení na zahrádce u grilu. V restauraci lze pořádat podnikové večírky, svatební hostiny, narozeninové oslavy, školení, silvestrovskou nebo vánoční párty. 

Kovářská penzion Pohoda služby
V penzionu se nachází také sauna a dvě restaurace. Vlastní parkoviště střežené kamerovým systémem. Úschovna lyží, snowboardů a horských kol. Půjčovna horských kol pro rodiny na místě, pro větší skupiny lze zajistit po domluvě. Pro milovníky aktivní sportovní dovolené lze zapůjčit také koloběžky, nordicwalking hůlky i s průvodcem. Různé balíčky služeb na dotaz. 

Ubytování je vhodné pro rodinnou rekreaci, ale i lyžařské kurzy, školy v přírodě, rekreační pobyty pro větší skupiny, sportovní soustředění atd. vánoční a silvestrovské pobyty. Zvířátka menších i větších rozměrů s upozorněním předem a po domluvě - bez poplatku. 

Dovolená na horách Kovářská ubytování penzion U Pohody 
V zimním období okolí nabízí běžkařské tratě včetně slavného Bauerova okruhu. Skibus do nedalekého Božího Daru a na Klínovec, kde se nachází mnoho sjezdovek všech obtížností, snowpark a známý dětský areál Nowako. Nezapomeňte navštívit Ježíškovu cestu. Sjezdovky a běžkařské tratě najdete také v Oberviesenthalu a u Fichtelbergu. V letních měsících lze využít trasy pro cyklisty pěší turistiku. Lesopark v Chomutově, aquapark nebo zámek v Klášterci nad Ohří, krytý bazén v Jáchymově, Vlčí jámy a Blatenskou rozhlednu v Horní Blatné, rašeliniště na Božím Daru i místní muzeum letectví.
Penzion Kovářská U Pohody - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Kovářská U Pohody - disponuje restauracíPenzion Kovářská U Pohody - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Kovářská U Pohody -  je k dispozici připojení na internetPenzion Kovářská U Pohody - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Kovářská U Pohody - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Kovářská U Pohody - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou